I edycja

2007

LAUREACI I EDYCJI O „GODŁO ORŁA BIAŁEGO 2007 ROK”

  • Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Jędruś” G.A. Pogoda z Krakowa- statuetka "Orła Białego" za kultywowanie tradycji i najlepszych staropolskich wzorców przy produkcji wędlin, które cechuje niepowtarzalny smak i jakość.
Emilia Modlińska
  • Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie Pan Janusz Taciak- statuetka "Orła Białego" za serce, pasję i zaangażowanie w wykształcenie kilku generacji wielkopolskich rolników.
Janusz Taciak
  • Średzka Spółdzielnia Mleczarska „Jana” ze Środy Wielkopolskiej- statuetka "Orła Białego" za ponad stuletnią, niezmienną, spółdzielczą formę gospodarowania, która pozwala skutecznie konkurować i odnosić największe sukcesy na rynkach krajowych i międzynarodowych.
  • Pan Paweł Buksalewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń - statuetka "Orła Białego" - za innowacyjny, niekonwecjonalny a zarazem bardzo skuteczny styl zarządzania gminą przez kolejne kadencje, co skutkuje jej wszechstronnym rozwojem i wzrostem zamożności jej mieszkańców.
Paweł Buksalewicz
  • "Dega” Zakład Pracy Chronionej, Spółka z o.o. w Karnieszewiczach koło Koszalina - statuetkę "Orła Białego" - za dynamiczny rozwój firmy i ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym swoich produktów: smakowitych sałatek i przetworów z ryb.
  • Zenon Kurt - statuetka "Orła Białego" - za wieloletnią ogromną pasję, całkowitą bezinteresowność, i wielkie serce i oddanie w pracy społecznej na rzecz dzieci i młodzieży wiejskiej.
  • Zakład Robót Drogowych Marek Dachtera z Puszczykowa - statuetka "Orła Białego" za stworzenie od podstaw znaczącej dziś na rynku firmy budowlanej, która realizując najtrudniejsze zadania z powodzeniem rywalizuje z krajowymi i zagranicznymi potentatami w branży.
Laureaci edycji 2007

Skontaktuj się z nami

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - Zapoznaj się z RODO